Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 30.09.2020, 22:49Меню1
Меню сайту
Категорії розділу
Архів [18]
2016-2017 [123]
2017-2018 [181]
Пошук
Фотоальбоми
Наша школа [4]
Фотографії школи
Шкільні свята [81]
Наша сім'я [24]
Фото вчителів, учнів...
Наші випускники [92]
Друзі сайту
Наш Слов'янськ
osnova
Спілкуватися з підлітком. Як? Книга для розумних батьків
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Республіка КІД

            Про нашу Республіку Культурних і Дисциплінованих

У нашій школі з 1991 року діяла дитяча організація «Веселка». У 2001 році за ініціативою учнів, з метою удосконалення самоврядування була створена нова дитяча організація «Республіка КІД» (Республіка Культурних і дисциплінованих). Пріоритетними напрямками діяльності «Республіки КІД» стали розвиток самоврядування, навчальна робота, виховна, інформаційна.

 Учнівське самоврядування – добровільне об’єднання учнів. Метою учнівського самоврядування є формування вміння співробітничати на принципах партнерства, гласності та демократизму. Також розвинення почуття дружби та почуття єдиного колективу. Найвищим виконавчим органом учнівського самоврядування є Президентська Рада – робота якого спрямована на розвиток дитячої ініціативи, дисципліни, творчості, дозвілля, здоров’я у відповідності до своїх потреб та інтересів. Діяльність учнівського самоврядування відзначається чіткістю і конкретністю планування. Девіз роботи: «Плануй! Пропонуй! Організовуй!» До структури президентської ради входять сім міністерств: освіти, дисципліни і порядку, культури, милосердя, прес – центру, спорту та праці.

Роботу президентської ради очолює президент.  Він здійснює загальний контроль за виконавчою дисципліною,проводить засідання президентської ради. Прем’єр - міністр і секретар є помічниками президента, вони допомагають координувати та керувати роботою. Президентом ЗОШ №4 організації «Республіки Культурних І Дисциплінованих» наприкінці минулого навчального року, а саме у квітні місяці, став Тарасенко Євгеній.

Президентські вибори проходили 23 квітня 2009 року. Спочатку учні у своїх класах, під керівництвом старости, обирали за допомогою голосування кандидатуру на посаду президента школи. Кандидатами стали безумовно ті діти, які володіють лідерськими якостями, мають високі показники у навчанні та власне бажання посісти пост президента школи. Підготовка до виборів йшла дуже ретельно. Кожний кандидат готував саморекламу у вигляді газети, де повинен був максимально розповісти про себе, а саме : захоплення, хобі, які якості характеру маєш, чого прагнеш від життя, чому хочеш бути президентом школи, тощо. Потім діти свою саморекламу захищали під присутністю учнів школи. Голосування проходило по - серйозному. Кожному учню надавався бюлетень з прізвищами кандидатів. Віддавши свій голос, бюлетень опускався в урну. 24 Квітня 2009 року були оголошені довгоочікувані результати виборів президента школи. На лінійці попередній президент Смаль Євгеній урочисто передав свої повноваження новому президенту нашої школи , нині учню 7- А класу Тарасенко Євгенію.  

У цьому навчальному році на виборах учнівського самоврядування сформувався новий склад президентської ради школи, до якого входять учні 6, 7, 8 та 9 класів.

Вітаємо Вас
Ви увійшли як  Гість
Група "Гости"
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Новини Освіта.ua

Copyright slvschool4 ©2009-2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz