Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.04.2021, 01:53Меню1
Меню сайту
Категорії розділу
Архів [18]
2016-2017 [123]
2017-2018 [181]
Пошук
Фотоальбоми
Наша школа [4]
Фотографії школи
Шкільні свята [81]
Наша сім'я [24]
Фото вчителів, учнів...
Наші випускники [92]
Друзі сайту
Наш Слов'янськ
osnova
Спілкуватися з підлітком. Як? Книга для розумних батьків
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Республіка КІД

            Про нашу Республіку Культурних і Дисциплінованих

У нашій школі з 1991 року діяла дитяча організація «Веселка». У 2001 році за ініціативою учнів, з метою удосконалення самоврядування була створена нова дитяча організація «Республіка КІД» (Республіка Культурних і дисциплінованих). Пріоритетними напрямками діяльності «Республіки КІД» стали розвиток самоврядування, навчальна робота, виховна, інформаційна.

 Учнівське самоврядування – добровільне об’єднання учнів. Метою учнівського самоврядування є формування вміння співробітничати на принципах партнерства, гласності та демократизму. Також розвинення почуття дружби та почуття єдиного колективу. Найвищим виконавчим органом учнівського самоврядування є Президентська Рада – робота якого спрямована на розвиток дитячої ініціативи, дисципліни, творчості, дозвілля, здоров’я у відповідності до своїх потреб та інтересів. Діяльність учнівського самоврядування відзначається чіткістю і конкретністю планування. Девіз роботи: «Плануй! Пропонуй! Організовуй!» До структури президентської ради входять сім міністерств: освіти, дисципліни і порядку, культури, милосердя, прес – центру, спорту та праці.

Роботу президентської ради очолює президент.  Він здійснює загальний контроль за виконавчою дисципліною,проводить засідання президентської ради. Прем’єр - міністр і секретар є помічниками президента, вони допомагають координувати та керувати роботою. Президентом ЗОШ №4 організації «Республіки Культурних І Дисциплінованих» наприкінці минулого навчального року.

 Спочатку учні у своїх класах, під керівництвом старости, обирали за допомогою голосування кандидатуру на посаду президента школи. Кандидатами стали безумовно ті діти, які володіють лідерськими якостями, мають високі показники у навчанні та власне бажання посісти пост президента школи. Підготовка до виборів йшла дуже ретельно. Кожний кандидат готував саморекламу у вигляді газети, де повинен був максимально розповісти про себе, а саме : захоплення, хобі, які якості характеру маєш, чого прагнеш від життя, чому хочеш бути президентом школи, тощо. Потім діти свою саморекламу захищали під присутністю учнів школи. Голосування проходило по - серйозному. Кожному учню надавався бюлетень з прізвищами кандидатів. Віддавши свій голос, бюлетень опускався в урну.


Після підрахунку голосів, відданих учнями й співробітниками школи, було оголошено ім'я президента . Ним став  учень 7-Б класу - Черкасов Богдан. Вітаємо нашого новоспеченого президента школи! Зичимо натхнення, творчого підходу  на новій посаді, креативності та дотримання усіх пунктів передвиборчої програми!!!

Вітаємо Вас
Ви увійшли як  Гість
Група "Гости"
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Новини Освіта.ua

Copyright slvschool4 ©2009-2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz