Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.08.2020, 21:47



Меню1
Меню сайту
Категорії розділу
Архів [18]
2016-2017 [123]
2017-2018 [181]
Пошук
Фотоальбоми
Наша школа [4]
Фотографії школи
Шкільні свята [81]
Наша сім'я [24]
Фото вчителів, учнів...
Наші випускники [92]
Друзі сайту
Наш Слов'янськ
osnova
Спілкуватися з підлітком. Як? Книга для розумних батьків
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Травень » 31 » 1 Клас
18:57
1 Клас

Додаток

до наказу Слов'янської загальноосвітньої

школи Ι-ΙΙΙ ступенів № 4 від 31.05.2019

 

Список

здобувачів освіти, які зараховані до 1-го класу на вільні місця Слов'янської загальноосвітньої школи Ι-ΙΙΙ ступенів № 4 Слов'янської міської ради

 

до 1- А класу

1. Білоусова Аліна Володимирівна

2. Бондар Аніта Володимирівна

3. Валієва Дар`я Євгенівна

4. Гладкіх Денис Ігорович

5. Горішна Мілана Артемівна

6. Драчук Анастасія Андріївна

7. Єфременко Римма Романівна

8. Жидков Вадим Михайлович

9.Завгородній Валерій Миколайович

10. Конопля Поліна Костянтинівна

11. Кормазов Артем Олександрович

12. Кучеренко Марк Сергійович

13. Лістрова Маргарита Олегівна

14. Непочатов Данило Дмитрович

15. Омельченко Ангеліна Романівна

16. Павлюченко Нікіта Дмитрович

17. Палажченко Анастасія Олександрівна

18. Повпо Микита Дмитрович

19.Пожидаєва Катерина Романівна

20. Поцелуєва Діана Миколаївна

21.Саченко Олександр Євгенович

22.Сорока Артем Дмитрович

23. Сотник Ольга Анатоліївна

24.Тарасенко Назар Вадимович

25.Чахалова Фатіма Ризманівна

26.Чахалов Хасан Ризманович

27. Федосенко Ярослав Олександрович

 

 

 

до 1-Б класу

1. Ампілогова Євгенія Едвардівна

2 . Бутко Марія Олександрівна

3 . Веселова Лілія Вікторівна

4 . Гончарова Карина Андріївна

5 .Давіденко Поліна Дмитрівна

6. Довганюк Дар`я Ігорівна

7 . Єжова Вікторія Станіславівна

8 . Карпенко Вадим Максимович

9 . Коломєєць Кароліна Сергіївна

10 . Коломєєць Рувім Сергійович

11 . Кравцова Марина Володимирівна

12 . Криничний Радіон Артемович

13 .Крюкова Вікторія Євгенівна

14. Кузьмицький Назар Олександрович

15 . Медвідь Дарина Андріївна

16 . Моргунова Вікторія Денисівна

17 Морокко Марія Володимирівна

18 . Мералієв Біналі Ісламович

19 . Ніжельський Артем Анатолійович

20 . Нольтмєєр Емма Максимівна

21 . Пєшков Артем Олександрович

22. Стадольникова Анастасія Максимівна

23.Удовиченко Кирило Олександрович

24. Фабаровський Марк Микитович

 

 

Переглядів: 234 | Додав: kobcenkokarina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаємо Вас
Ви увійшли як  Гість
Група "Гости"
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Новини Освіта.ua

Copyright slvschool4 ©2009-2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz